Firma Kon-Tech Sp. z o.o. istnieje od 3 czerwca 2002 roku. Od samego początku wyroby naszej firmy charakteryzowały się innowacyjnością oraz bardzo dobrą jakością. Firma Kon-Tech Sp. z o.o. od lat posiada na rynku ugruntowaną pozycję. Na nasz sukces stale pracuje zespół pracowników konstrukcyjno-produkcyjnych, składający się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie i rzetelnie wykonują powierzone im zadania, zdobywając i umacniając tym samym zaufanie naszych klientów. Zakres produkowanych wyrobów systematycznie ulega powiększeniu od prostych po bardzo zaawansowane technologie na co pozwala nasz modernizowany i nowoczesny park maszynowy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wnikliwie analizujemy nawet najbardziej nietypowe potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Profesjonalizm, precyzja, terminowość a także serdeczne podejście do klienta sprawiają, że grono zadowolonych ze współpracy z nami klientów stale rośnie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w zakresie świadczenia usług, a także produkcji nowych wyrobów. Pozostajemy z szacunkiem dla naszych klientów i oczekujemy dalszych wyzwań.

Leszek Tracz

Kon-Tech Sp. z o.o.
ul. Pomorska 67
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5992764067
REGON: 211230627
KRS: 0000121971

Tracz Leszek Prezes Zarządu